Biorąc pod uwagę, że na polskim rynku bukmacherskim działa obecnie 15 legalnych serwisów bukmacherskich, wybór jednego z nich nie jest zadaniem prostym. Gracze mogą jednak bazować na opiniach innych osób, a także na rankingu uwzględniającym szereg czynników w ofercie bukmachera. Gdzie możemy znaleźć rzetelny ranking legalnych bukmacherów internetowych?

Strona stworzona z myślą o sympatykach zakładów sportowych

Zakłady sportowe to popularna rozrywka, która pozwala zafundować sobie większe emocje podczas oglądania interesujących nas meczów. Wiele osób w naszym kraju decyduje się od czasu do czasu postawić zakład na konkretne wydarzenie. Sporym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim szlagiery piłkarskie, mecze reprezentacji Polski, a także popularne gale sportów walki. Nie masz jeszcze konta u bukmachera i zastanawiasz się, który serwis wybrać?

Internet to prawdziwa kopalnia informacji. Znajdziemy tu również aktualności związane z rynkiem legalnych bukmacherów online w naszym kraju. Bardzo dobrym przykładem jest serwis internetowy ZapytajBukmachera.pl, w którym znajdziemy ranking polskich bukmacherów. Bierze on pod uwagę wiele czynników związanych z ofertą serwisu: dostępne zakłady, wysokość kursów, aktualny bonus i promocje. Ranking uwzględnia jedynie legalnych bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze legalnego bukmachera?

W pierwszej kolejności powinniśmy zainteresować się ofertą wybranego bukmachera. Czy znajdziemy tu zakłady na interesujące nas wydarzenie sportowe? O ile wszyscy bukmacherzy dysponują rozległą ofertą na piłkę nożną, tenis czy siatkówkę, o tyle w niektórych serwisach brakuje niektórych, mniej popularnych dyscyplin. Świetnym przykładem jest chociażby żużel, który w Polsce posiada bardzo szeroką rzeszę fanów. Nie wszystkie serwisy bukmacherskie pozwolą nam na typowanie wszystkich meczów Ekstraligi czy Grand Prix. Warto zatem zweryfikować ofertę pod kątem własnych oczekiwań.

Legalne serwisy bukmacherskie stale walczą o pozyskanie nowych klientów. Dzięki temu możemy liczyć na ciekawe oferty promocyjne. Nowi klienci mogą liczyć na atrakcyjny bonus powitalny. Czasem jest to premia do pierwszej wpłaty, a czasem możliwość postawienia zakładu bez ryzyka. Legalni bukmacherzy dokładają wszelkich starań, aby graczom opłacało się założyć u nich konto.  

Czy można założyć konto w kilku serwisach bukmacherskich? 

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby jeden gracz posiadał konta o kilku bukmacherów. Bardziej doświadczeni typerzy często posiadają konta w kilku serwisach. W ten sposób mogą wybierać pośród bukmacherów oferujących wyższe kursy oraz ciekawsze promocje na wybrane wydarzenia sportowe. Pamiętajmy jednak, że w Polsce możemy obstawiać zakłady bukmacherskie jedynie w legalnych serwisach bukmacherskich, legitymujących się licencją Ministra Finansów. Ranking dostępny na stronie ZapytajBukmachera.pl obejmuje wyłącznie legalne serwisy dostępne dla graczy z naszego kraju. 

Poprzedni artykułBukmacher Betclic rozdaje darmowe bonusy dla typerów MMA
Następny artykułNagrody dla typerów za obstawienie meczy EURO 2020 od BetFan