Ledwo co opadły emocje po Wimbledonie a czeka nas kolejny już turniej w tenisie. Od poniedziałku 15 lipca panowie będą rywalizować do niedzieli na kortach w Uwag. Z okazji tej imprezy bukmacher LvBet oferuje swoim typerom bonus bez podatku!

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna graczom jest podczas trwania turnieju w Umag, czyli od 15 lipca do 21 lipca!

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy to jest zagranie kupony, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju w Umag. Operator dopuszcza zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

Stawka za jaką zostanie zagrany kupon jest dowolna, ponieważ operator nie określa minimalnej i jak maksymalne stawki za jaką musi zostać zagrany ten kupon. Wykluczone są jedynie kupony zagrane za środki bonusowe.

Darmowy bonus na grę u bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Użytkownik,który dokona zawarcia kuponu, a spełnia on powyższe warunki promocji oraz zostanie on rozliczony jak wygrany bukmacher automatycznie zwiększy mu wygraną o 14%. To sprawi, że ewentualna wygrana będzie bez podatku.

Darmowy bonus na start u bukmachera LvBet

Bukmacher LvBet zachęca do rejestracji nowych użytkowników. Ten operator już na start oferuje darmowy bonus i to bez dokonana żadnej wpłaty! Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji.

Lecz to nie wszystko. Ten bukmacher oferuje często i regularne promocje swoim graczom, gdzie to często może typować bez podatku! Gracz, który dokona rejestracji i dokona pierwszej wpłaty może liczyć na bonus. Łącznie można otrzymać nawet 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułBetclic bonus na start. 1000 PLN ekstra!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE