Bukmacher STS oferuje swoim graczom promocję – „Europejskie Puchary”, w której to można zgarnąć bardzo ciekawe nagrody: zakład bez ryzyka do 200 PLN, freebet 29 PLN oraz bonus do 1200 PLN. To wszystko przy wpisaniu kodu promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Darmowa gotówka od bukmachera STS na start

Darmowa gotówka od bukmachera STS na start

Ta akcja skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera STS.

Warunki promocji są bardzo proste. Należy do dnia 22 sierpnia założyć nowe konto na stronie bukmachera STS.pl. Nie zajmie to zbyt dużo czasu, a poza tym ten proces nie jest trudny, ponieważ wystarczy podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Istotne w tym wszystkim jest to, żeby wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To wszystko sprawi, ze bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Bonus 29 PLN bez wpłaty od bukmachera STS:

Gracze, którzy wpiszą podany wyżej kod promocyjny STS otrzymają darmowe środki na grę w wysokości 29 PLN i to bez dokonania wpłaty.

Otrzymana kwota będzie do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

bonus na start

Zakład bez ryzyka do 200 PLN

Po wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE pierwszy zakład u bukmachera STS po dokonaniu wpłaty jest bez ryzyka. Jeżeli okaże się, ze faworyci Cię zawiedli to bukmacher dokona zwrotu stawki nawet do 200 PLN.

Jednak trzeba pamiętać, ze wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 23 sierpnia do godz. 23:59.

Bonus 1200 PLN za pierwszą wpłatę:

Poza tym można liczyć na dodatkowe środki od bukmachera za dokonanie pierwszej wpłaty, ponieważ bukmacher przyznaje bonus równowartości depozytu, np. gracz wpłacił 600 PLN drugie tyle otrzyma w formie środków bonusowych.

Maksymalnie na jego konto może trafić bonus do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS – darmowy pakiet na start: freebet i bonus do 1200 PLN
Następny artykułUS OPEN większe wygrane o 14% u bukmachera LvBet
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE