Najlepsze zawodniczki rozpoczynają turniej WTA Finals. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował promocję swoim graczom, w której to przyznaje darmowy freebet za przegrany kupon.

STS darmowy freebet

STS darmowy freebet

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 26 do 31 października. Chcąc wziąć w niej udział nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisać.

Podczas tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, na którym będą znajdować się TYLKO dwa zdarzenia na dokładny wynik spotkań z WTA Finals. Gracz sam wybiera jakie to będą mecze, ale musza być one z oferty gier pojedynczych.

Kurs kuponu promocyjnego musi wynieść co najmniej 1.60.

betclic kod promocyjny

Stawka kuponu musi być równa 21 PLN, ale z tej akcji wykluczone są kupony zawarte z aplikacji mobilnej.

Jeśli zagrany kupon okaże się przegrany to na konto gracza trafi darmowy freebet o wartości 10 PLN. W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.

Bonus bez wpłaty własnej od legalnego bukmachera STS

Legalny bukmacher STS oferuje na start nowym graczom następujący pakiet powitalny:

  • freebet bez depozytu o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Chcąc skorzystać z tej promocji wystarczy jednie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że pakiet powitalny zostanie aktywowany.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyper Ligi Mistrzów 2019. Promocja u bukmachera STS – Pula Nagród 10 000 PLN
Następny artykułNajnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE