Legalny bukmacher BetFan oferuje swoim graczom zakłady bez podatku. Wystarczy zagrać kupon AKO i cieszyć się z ewentualnej większe wygranej o 14%.

Bukmacher BetFan zwiększa wygrane o 14%

Bukmacher BetFan zwiększa wygrane o 14%

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera BetFan, a także wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu.

Warunki akcji są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którego kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.25. Nie ma zależności z jakiej dyscypliny i jak i to będzie typ.

Jednak należy pamiętać, że kurs łączny musi wynieść minimum 2.00.

Stawka kuponu jest dowolna, ale należy pamiętać, że automatycznie z tej akcji zostaną wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher BetFan automatycznie zwiększy wygraną o 14% pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a do tego został rozliczony jako wygrany.

bonus na start

Każdy użytkownik w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów.

BetFan jaki kod promocyjny:

Legalny bukmacher BetFan posiada w dodatku mega pakiet na start, gdzie to za każdą z trzech wpłat przyznaje bonus równowartości wpłąty do 1000 PLN. Za dokonanie trzech wpłat można otrzymać 3000 PLN.

Poza tym pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Wystarczy zagrać kupon AKO, którego kurs łączny będzie wynosił co najmniej 2.20, zaś stawka nie może być mniejsza niż 20 PLN. Jeśli kupon okaże się przegrany to bukmacher BetFan dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego wystarczy wpisać kod promocyjny BETFAN podczas rejestracji konta.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy freebet na mecz Łotwa vs Polska u bukmachera STS
Następny artykułBonusy bukmacherskie za aktywność od Fortuny
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE