Legalny polski bukmacher LvBet przeprowadza promocję graczom, w której to zwiększa wygrane o 14 % na kupony, na których będą znajdować się jednie zdarzenia z US OPEN.

US OPEN: promocja u bukmachera LvBet

US OPEN: promocja u bukmachera LvBet

Udział w tej promocji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom jedynie podczas trwania US OPEN, czyli od 26 sierpnia do 8 września.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Jednak należy wiedzieć, że kupon promocyjny musi zostać zagrany z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Dodatkowo na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z US OPEN. Typy mogą pochodzić z oferty ATP jak i WTA z turnieju singli oraz debli.

Dopuszczalne są zarówno kupony pojedyncze jak i wielozadzeniowe, na których mogą znajdować się zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

bonus na start

Gracz bukmachera LVbet kupon może zagrać za dowolną kwotę. Jednak trzeba pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane a środki bonusowe.

W czasie trwania tej promocji nie ma maksymalnej ilości kuponów jaką gracz może zagrać.

Wygrana zostanie automatycznie zwiększa przez bukmachera o ile zagrane kupony spełniają powyższe warunki akcji, a poza tym zostały rozliczone jako wygrane.

Bonus dla nowych graczy od LvBet

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus dla nowych graczy o wartości 20 PLN. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać darmowe środki na grę i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Jednak to nie wszystko. Ten operator zwiększy łącznie dwa pierwsze depozyty, za które maksymalnie można otrzymać nawet 1500 PLN w formie środków bonusowych.

_____________
Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWyjątkowy pakiet na start od bukmachera STS
Następny artykułKupony bez podatku u legalnego bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE