Bukmacher LvBet oferuje swoim graczom wygrane bez podatku na turnieje w Toronto oraz Montrealu.Wystarczy zagrać kupon, aby cieszyć się z większej wygranej o 14%.

Turniej w Toronto i Montrealu: kupony bez podatku

Turniej w Toronto i Montrealu: kupony bez podatku

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest w dniach od 5 do 11 sierpnia.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Wystarczy zagrać kupon singiel lub AKO, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z turniejów w Montrealu oraz Toronto.

Bukmacher dopuszcza zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i żywo.

Stawka kuponu jest dowolna.

Jednak warto jest wiedzieć, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane systemowo oraz zawarte za środki bonusowe.

Darmowy bonus na grę u bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako wygrany może liczyć na większe wygrane o 14%.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera LvBet

Warto jest wiedzieć, że bukmacher LvBet oferuje swoim graczom darmowy bonus i to bez wpłaty własnej. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE, aby otrzymać darmowe środki.

Bonus w kwocie 20 PLN trafi na konto gracza i będzie do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Natomiast użytkownik, który dokona dwóch depozytów może liczyć na bonus nawet do 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet powitalny BetClic. Cashback do 500 PLN!
Następny artykułFreebet 29 PLN, zakład bez ryzyka do 200 PLN oraz bonus do 1200 PLN u bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE