Bukmacher STS na start nowym graczom oferuje niezywkle ciekawe dwa bonusy. Już za samą rejestrację można otrzymać 29 PLN, natomiast do pierwszej wpłacie na konto gracz trafo bonusu równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać 1200 PLN. To wszystko przy wpisaniu specjalnego konta bonusowego BETONLINE!

STS darmowy kod promocyjny dla nowych graczy

STS darmowy kod promocyjny dla nowych graczy

Ta oferta powitalna jest skierowana do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie posiadali jeszcze konta u bukmachera STS.

Warunki tej oferty są niezywkle proste Wystarczy dokonać rejestracji konta. Trzeba to zrobić na stronie internetowej bukmachera STS. Ten proces zajmie użytkownikowi zaledwie kilka chwil. Jest on niezywkle prosty, więc każdy bez większych problemów powinien sobie z nim poradzić.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE. Ważne jest, żeby go wpisać podczas rejestracji, ponieważ później już takiej możliwości nie będzie. To sprawi, że freebet oraz bonus do 1200 PLN zostanie aktywowany.

Natomiast gracz, który pokona pierwszego depozytu może liczyć na równowartość wpłaty, czyli np. gracz dokonał wpłaty w kwocie 800 PLN druga taka sama wartość trafi na konto gracza.

Maksymalnie na konto gracza może trafić do 1200 PLN.

Bonus STS znajdzie się na koncie gracza automatycznie, po tym jak bukmacher STS zaksięguje jego wpłatę.

bonus na start bez depozytu

Freebet bez wpłaty własnej u bukmachera STS

Gracz, który wpisze wspomniany kod promocyjny BETONLINE otrzyma darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS w wysokości 29 PLN.

Darmowy freebet trafi na konto gracza automatycznie i będzie on do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher Betfan – darmowy kod promocyjny na start
Następny artykułWyjątkowy pakiet na start od bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE