Zakłady bukmacherskie STS online posiada w swojej ofercie promocję „Ekstra 25 PLN obstawiaj sporty wirtualne i odbierz ekstra bonus”. Wystarczy, że gracze w czasie jednego tygodnia zagrają kupony za minimum 300 złotych, a w zamian otrzymają bonus o wartości 25 PLN.

Darmowy bonus na sporty wirtualne

Darmowy bonus w STS na sporty wirtualne

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Akcja „Ekstra 25 PLN obstawiaj sporty wirtualne i odbierz ekstra bonus” trwa do odwołania, ale nie można zapominać, że składa się ona z okresów rozliczeniowych. Jeden etap dostępny jest użytkownikom w dniach od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty obowiązkowo musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji poprzez kliknięcie w przycisk “Weź udział”.

W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady SOLO i AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.00. Jednak należy mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się same typy ze sportów wirtualnych.

Nie da się ukryć, że obecnie oferty bukmacherów są dosyć ubogi ze względu na zawieszenie większości rozgrywek i to w dużej ilości dyscyplin.

W związku z tym bukmacher STS oferuje ciekawą promocją na sporty wirtualne, gdzie to gracze mogą obstawiać chociażby takie, gry jak piłka nożna, tenis, koszykówka, wyścigi koni czy wyścigi psów.

Darmowy bonus na grę u bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Minimalna stawka każdego zakładu musi wynieść nie mniej niż 2 złote. Jednak z tej oferty wykluczone są wszystkie zakłady, które zostały zwarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagra za minimum 300 złotych kupony spełniające powyższe warunki promocji otrzyma w zamian bonus o wartości 25 złotych i to niezależnie od tego, jak zostały rozliczone kupony. Warto jest mieć na uwadze, że każdy użytkownik każdego tygodnia może otrzymać jeden bonus.

Aktualny kod promocyjny 2020 w STS:

Bukmacher STS oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny każdemu graczowi już na sam początek. Użytkownik, który wpisze hasło promocyjnej „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym może liczyć:

  • freebet 29 złotych
  • premię do 1200 złotych za pierwszy depozyt

Trzeba mieć na uwadze, że jedynie kod bonusowy może wpisać w czasie zakładzie konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł„Happy Hours” na Ligę Mistrzów. Kupony bez podatku u bukmachera Fortuna.
Następny artykułBonus dla typerów za obstawienie meczy. Do 100 PLN dla graczy od BetClic.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE