Przed nami pierwszy weekeend z skokami narciarskimi sezonu 2019/20. Z tej okazji legalny bukmacher Fortuna przygotował promocję graczom – „Happy Hours’, w której to akcji operator zwiększa wygrane o 14%.

Skoki Narciarskie większe wygrane o 14%

Skoki Narciarskie większe wygrane o 14%

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracz nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału w tej akcji. Jednak należy pamiętać, ze kupon musi zostać zagrany w czasie trwania akcji, czyli w dniu 23.11 w godzinach od 14:00 do 15:00 oraz w dniu 24.11 w godzinach 9:30 do 10:30. Poza tym typer musi dodać do zakładu bonus kursowy „Happy Hours”.

Bukmacher Fortuna kwalifikuje w tej akcji kupony SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI, na których mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na skoki narciarskie.

Jest z czego wybierać tym bardziej że przed nami ciekawy weekend, ponieważ odbędzie się konkurs indywidualny oraz drużynowy.

betclic darmowy kod na start

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Lecz z akcji wykluczone są zakłady za środki bonusowe.

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 14% pod warunkiem, że zagrany kupon przez gracza spełnia powyższe warunki promocji oraz został rozliczony jako wygrany.

Warto jest wiedzieć, ze w ramach tej akcji każdy typer może oddać dowolną ilość kuponów.

Aktualny kod promocyjny 2020 u bukmachera Fortuna:

Legalny bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać na start już takie promocje jak freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN bez dokonywania depozytu.

Natomiast gracz, który wpłaci pierwszą gotówkę może liczyć na darmowe środki równowartości depozytu, a maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN. Poza tym pierwszy zakład jest bez ryzyka do 115 PLN.

Chcąc aktywować te bonusy wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher Fortuna automatycznie dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułO 50% większe wygrane wygrane u legalnego bukmachera Fortuna
Następny artykułTotolotek najnowszy kod promocyjny na start. Bonus do 2098 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE