Bukmacher STS przyznaje darmowy bonus dla swoich graczy. Wystarczy na przestrzeni jednego tygodnia zagrać kupon, aby otrzymać bonus i to niezależenie jak zostały rozliczone kupony.

Darmowy kupon dla graczy od bukmachera STS.

Darmowy kupon dla graczy od bukmachera STS.

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja trwa od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do 23:59, aż do odwołania! Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisywać.

W ramach tej promocji gracz musi zagrać na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego cztery kupony, które w tym samym czasie muszą zostać rozliczone. Operator dopuszcza kupony SOLO jak i AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85.

bonus na start. kod promocyjny BETONLINE

Poza tym bukmacher wymaga, aby minimum jeden kupon:

  • został zagrany z aplikacji mobilnej
  • były na nim same zdarzenia z oferty LIVE

Stawka kuponu musi wynosić DOKŁADNIE 11 PLN!

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma najpóźniej do pięciu dni od zakończenia okresu rozliczeniowego bonus o wartości 11 PLN.

Każdy użytkownik na przestrzeni jednego etapu może otrzymać jeden bonusu.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera STS:

Bukmacher STS nowym graczom oferuje darmowy freebert. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji. To sprawi, że gracz otrzyma na start bonus bez depozytu o wartości 29 PLN.

Dodatkowo użytkownik, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na darmowy bonus o równowartości depozytu. Gracz możne otrzymać maksymalnie nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKupony bez podatku u legalnego bukmachera Fortuna
Następny artykułLegalny poker przez internet u bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE