Bardzo ciekawą ofertę promocyjną wszystkim graczom posiada bukmacher Betclic Polska. Bowiem za obstawiane piłki nożnej każdy gracz może otrzymać darmowe środki w ramach promocji „Futbol: Reaktywacja” z łączną pulą nagród 20 000 PLN.

„Futbol: Reaktywacja” w Betclic

„Futbol: Reaktywacja” w Betclic

Piłka nożna można powiedzieć, że jest to obecnie jedyna dyscyplina, która zaczyna wracać do spotkań po przerwie. Za nami już pierwszej mecze w niemieckiej Bundeslidze. Natomiast w najbliższych dniach dojdzie do rywalizacji chociażby w czeskiej Ekstraklasie i Pucharze Polski.

Natomiast bukmacher Betclic Polska nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy. Wystarczy obstawiać mecze w ramach akcji „Futbol: Reaktywacja”, która dostępna jest w dniach od 22 maja do 31 maja do godziny 23:59. Jest na pewno o c walczyć, ponieważ nagrody trafią do stu typerów, którzy uzbierali najwięcej punktów. Natomiast pula nagród wynosi, aż 20 000 PLN,

Chcesz skorzystać z tej oferty? To pamiętaj, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.Betclic.pl, a następnie trzeba kliknąć w guzik „Dołącz”. Znajduje się on w zakładce promocyjnej — „Futbol: Reaktywacja”.

Bonus dla typerów za obstawienie meczy

Promocja „Futbol: Reaktywacja” polega na obstawieniu meczy i tym samym zbieraniu punktów, które są przyznawane za zagrany zakłady. System punktowania przedstawia się następująco:

  • kupon wygrany: za każde 1 zł zagrane na ten zakład Gracz zdobywa 5 punktów
  • kupon przegrany za każde 1 zł zagrane na ten zakład Gracz zdobywa 2 punkty.

Bukmacher Betclic w ramach tej oferty specjalnej dopuszcza zakłady SOLO i AKO, zawarte za minimum 5 PLN. Typer musi mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się jedynie typy z piłki nożnej. Trzeba przyznać, że jest z czego wybierać, ponieważ przed nami konfrontacje chociażby w Bundeslidze, lidze czeskiej oraz PKO Ekstraklasie.

Darmowy bonus na grę u bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

W dodatku gracz ma prawo mieszać zakłady. Bowiem mogą one pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak trzeba mieć na uwadze, że kurs minimalny każdego z nich to 1.50.

Typerzy, którzy w czasie tej akcji uzbierali najwięcej punktów mogą liczyć na ekstra bonusy oprócz wygranej. Bowiem nagrodzonych zostanie łącznie stu graczy, pomiędzy którymi zostanie podzielona kwota 20 000 PLN:

PozycjaWysokość bonusu
1 Miejsce10 000 PLN
2 Miejsce3 000 PLN
3 Miejsce1 000 PLN
4 Miejsce600 PLN
5 Miejsce400 PLN
6 – 25 Miejsce100 PLN
26 – 50 Miejsce50 PLN
51 – 75 Miejsce40 PLN
76 – 100 Miejsce30 PLN

Nagrody trafią do zwycięzców najpóźniej do 1 czerwca do godziny 23:59:

Aktualny kod promocyjny w Betclic Polska:

Każdy nowy gracz, który założy nowe konto u bukmachera Betclic online oraz wpisze w formularzu rejestracyjnym specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 dokona aktywacji pierwszego zakłady bez ryzyka. Pamiętać trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby kod wpisać. Później już gracz takiej możliwości nie będzie posiadał.

W przypadku przegranej gracz nie odczuje straty gotówki. ponieważ otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.

Jednak to nie wszystko co wspomniany operator posiada w swojej ofercie. Bowiem dostępna jest chociażby akcja „Multi+”, w której to każdy gracz może liczyć na większe wygrane nawet o 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic i Misja: Esport – bonus 40 PLN dla fanów obstawiania gier komputerowych!
Następny artykułTyper PKO Ekstraklasy. Promocja z nagrodami u bukmachera Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE