Bukmacher Betclic online zmniejsza przegrane swoim graczom. Wystarczy zagrać zakład wielozdarzeniowy na Ligę Mistrzów lub Ligę Europy, aby w przypadku przegranej móc liczyć na zwrot stawki.

Zwrot 100% stawki za przegrany kupon w Betclic

Zwrot 100% stawki za przegrany kupon w Betclic

Warto jest zaznaczyć, że oferta bukmachera Betclic na zmagania w piłkarskiej Lidze Mistrzów i Lidze Europy jest bardzo bogata. Poza tym dojdzie do kilku bardzo ciekawych konfrontacji, jak PSG vs Lipsk, Inter Mediolan vs Real Madryt, Standard Liege vs Lech Poznań.

Na tą okazję bukmacher Betclic Polska oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną „Pewny zakład. Zwracamy 40 PLN”, która aktywna jest do 26 listopada do godziny 23:59. Użytkownik, który chce z niej skorzystać koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

40 PLN na obstawienie meczy w Betclic Polska:

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej bukmacher Betclic dopuszcza wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, czyli tzw. AKO o kursie łączny nie mniejszym niż 4.00. Na zakładzie promocyjnym muszą być wyłącznie zdarzenia z oferty na żywo bądź przedmeczowy na zmagania w piłkarskiej Lidze Mistrzów bądź Lidze Europy.

Darmowy bonus na grę u bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Jeśli zakład okaż się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie typera. Natomiast w przypadku jednej pomyłki gracz otrzyma zwrot 100% stawki do 40 PLN.

Bonus powitalny do 550 PLN w Betclic:

Bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim swoim nowym graczom limitowaną ofertę już na sam początek w postaci bezpiecznego kuponu. Chcesz dokonać aktywacji Cashbacku? Jeśli tak, to musisz mieć na uwadze, że trzeba koniecznie wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli kupon okaże się przegrany to typer nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto typera to, aż 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMisja Europa – wygraj do 80 PLN w Betclic
Następny artykułBonus bukmacherskie ekspert plus w Fortuna i nawet 20 000 PLN dla graczy
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE