Bukmacher eFortuna nagradza wszystkich swoich graczy w promocji „Ekspert+”. Wystarczy poprawnie wytypować cztery pojedynki ćwierćfinałowe podczas EURO, aby liczyć na dodatkową kasę. A na pewno jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 30 000 PLN.

Nagrody dla typerów EURO 2020 od Fortuny

Nagrody dla typerów EURO 2020 od Fortuny

Już dzisiejszego wieczoru czekają nas dosyć ciekawe konfrontacje podczas EURO. Bowiem dojdzie do takich starć, jak Belgia vs Włochy, Szwajcaria vs Hiszpania.

Każdy z użytkowników portalu www.eFortuna.pl może wziąć udział w akcji „Ekspert+”, która jest aktywna wyłącznie w dniu 2 lipca.

30 000 PLN na ćwierćfinały EURO

Zadaniem graczy w promocji „Ekspert +” jest zagranie kuponu AKO za minimum 5 PLN, na którym muszą znajdować się same mecze ćwierćfinałowe podczas EURO. Dodać jest warto, że gracz może wybrać jedną z dziesięciu opcji:

Użytkownik, który poprawnie wytypował pojedynek będzie mógł liczyć na dodatkową kasę poza wygraną. Bowiem typerzy podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 30 000 PLN.

Darmowy bonus na grę u bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Najnowszy kod promocyjny w eFortunie:

Bukmacher eFortuna oferuje swoim nowym graczom ciekawy pakiet powitalny. Chcąc z niego skorzystać koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas typer za założenie konta otrzyma 20 PLN bez wpłaty własnej, premię równowartości depozytu do 2000 PLN, a także będzie mógł liczyć na premię do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKtóry bukmacher ma lepszy bonus na start? LV BET czy Noblebet?
Następny artykułBonusy dla typerów za obstawienie Igrzysk Olimpijskich od STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE