Specjalna ofertę promocyjną na sporty wirtualne przygotował bukmacher STS. Bowiem w ramach akcji „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”, wszyscy gracze za przegrany kupon mogą otrzymać zwrot 100% stawki za przegrany zakład.

Promocja na sporty wirtualne.

Promocja na sporty wirtualne.

W ostatnich tygodniach obstawienie sportów wirtualnych stało się niewątpliwie bardziej popularniejsze niż chociażby miało to miejsce w styczniu. Z pewnością podstawowy czynnik tego jest taki, że większość dyscyplin jest zawieszona, a tym samym ofert bukmacherów nie są zbyt bogate.

Poza tym obstawienie sportów wirtualnych ma również swoje atuty, ponieważ w stosunkowo szybkim czasie można zarobić sporą gotówkę. Wynika to z tego, że mecze trwają zdecydowanie krócej niż ma to miejsce w rzeczywistości.

Bukmacher STS wymaga od wszystkich graczy, którzy chcą wziąć udział w akcji „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”, aby się do niej zapisały. Dokonać tego można jedynie w następujący sposób:

  • zalogować się na swoje konto na www.STS.pl
  • kliknąć w guzik „Dołącz”, który znajduje się zakładce te akcji

Bonus na sporty wirtualne dla każdego.

Po spełnieniu tych warunków gracze mogą już obstawiać mecze. W ramach tej oferty kwalifikują się zakłady pojedyncze i wielozdarzeniowe, których kurs łączny nie może wynosić mniej niż 1.90.

Nie można zapominać, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zakłady ze sportów wirtualnych, tj. piłki nożnej, tenisa, koszykówki wyścigi koni i psów.

Darmowy bonus na grę u bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Zagrany zakład, jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na jego koncie. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot gotówki, która może wynieść maksymalni do 20 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS

Bukmacher STS online przygotował wszystkim nowym użytkownikom specjalny pakiet powitalny. Chcąc z niego skorzystać w pierwszej kolejności gracz musi wpisać limitowane hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Po czym może już skorzystać z darmowych środków, takich jak:

  • bonus bez wpłaty w kwocie 29 PLN
  • premię równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN

Otrzymane środki od bukmachera STS będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Pamiętać trzeba również fakt, że obecnie mecze obstawiać można jedynie poprzez internet. Wynika to z tego, że zdecydowaną większość rozgrywek jest zawieszona.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla typerów za obstawienie meczy. Do 100 PLN dla graczy od BetClic.
Następny artykułBezpieczny zakład na Esport u bukmachera STS. Zwrot 50% stawki za przegrany zakład.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE