Legalny bukmacher eFortuna nagradza wszystkich aktywnych swoich typerów za obstawienie spotkań z rozgrywek Pucharu Polski. Za zagranie trzech dowolnych zakładów gracze mogą otrzymać pewne 30 PLN i to bez znaczenia, jak ich kupony zostały rozliczone.

Pewna kasa dla graczy od bukmachera Fortuna na Puchar Polski

Pewna kasa dla graczy od bukmachera Fortuna na Puchar Polski

Trzeba śmiało powiedzieć, że przed nami ciekawe mecze w ramach 1/8 finału Pucharu Polski, ponieważ dojdzie do takich potyczek, jak chociażby ŁKS Łódź vs Legia Warszawa, Warta Poznań vs Cracovia, Pogoń Szczecin vs Piast Gliwice.

Na przeciw swoim typerom wychodzi legalny bukmacher www.eFortuna.pl, który oferuje akcję „Pewniak na Puchar Polski”. Udziału do tej oferty nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani sie zapisywać. Jednak na uwadze warto jest mieć to, iż jest ona aktywna do 12 lutego do godziny 23:59.

30 PLN dla graczy na Puchar Polski

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszczone są zarówno kupony SOLO, AKO, ale i MAXIKOMBI. Jednak trzeba mieć na uwadze, że na zakładzie musi obowiązkowo znajdować się minimum jeden typ z rozgrywek Pucharu Polski.

Poza tym bukmacher Fortuna online wymaga od graczy, aby kurs kuponu nie był mniejszy niż 2.00, zaś stawka minimalna to 30 PLN.

Darmowy bonus na grę u bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Użytkownik, który zagra co najmniej trzy kupony spełniające powyższe warunki otrzyma w prezencie 30 PLN i to nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus bez depozytu u bukmachera eForutna 2021:

Zakłady bukmacherskie Fortuna online oferują wszystkim graczom na sam start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać nawet 2230 PLN na sam początek. Wystarczy wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, aby aktywować takie bonusy, jak:

  • 20 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

  • __
    Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
Poprzedni artykułSuperbet bonus powitalny 584 PLN. Freebet bez wpłaty własnej!
Następny artykułNajnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan do 600 PLN dla typerów
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE