Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy z tenisa. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, aby liczyć na gwarantowaną gotówkę. Na konto każdego gracza może trafić nawet 100 PLN.

Tenisowy Cashback w Betclic

Tenisowy Cashback w Betclic

Warto jest dodać, że na pewno oferta bukmachera Betclic Polska na tenis jest bardo bogata i jest z czego wybierać. W dodatku obecnie rozgrywany jest turniej Masters zarówno u kobiet, ale i mężczyzn.

Na tą okazję bukmacher Betclic Polska oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną „Tenisowy Cashback”, która jest dostępna wyłącznie do 21 listopada do godz. 23:59. Typer, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Gwarantowane 100 PLN za obstawienie meczy

Zadaniem typerów w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu SOLO lub AKO, na którym to muszą znajdować się same zdarzenia z tenisa. Mogą one pochodzić zarówno z oferty na żywo, ale i przedmeczowej. Jednak trzeba mieć na uwadze, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.80.

Darmowy bonus na grę u bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Za każdy zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma bonus w postaci zwrotu podatku. I to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony. Łącznie każdy z użytkowników może otrzymać nawet 100 PLN.

Jaki jest nowy kod promocyjny w Betclic?

Legalny bukmacher Betclic online oferuje każdemu użytkownikowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na pierwszy bezpieczny zakład. Cashback będzie aktywny użytkownikom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki. Bowiem będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS nagradza aktywnych graczy sportów wirtualnych.
Następny artykułObstawiaj i wygrywaj więcej. Gotówka dla typerów. Pula nagród 10 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE