Legalny bukmacher Fortuna zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI, na których będzie znajdować się minimum pięć zdarzeń, aby liczyć na darmowy bonus. Maksymalnie wygrana może zostać zwiększona o 50%.

Fortuna. Bonus bukmacherskie 2019

Fortuna. Bonus bukmacherskie 2019

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom do 31 grudnia. Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Jednak należy pamiętać, żeby dodać do kuponu bonus kursowy. To sprawi, że automatycznie kupon jest brany pod uwagę w tej promocji.

W ramach tej promocji kwalifikują się kupony zarówno AKO jak i MAXIKOMBI, ale musi na nich znajdować się minimum pięć zdarzeń.

betclic darmowy kod na start

Każdy gracz sam wybiera co znajdzie się na kuponie. Bukmacher Fortuna dopuszcza wszystkie dyscypliny z swojej oferty. Jednak kwalifikują się jedynie typy z oferty przedmeczowej.

Stawka każdego kuponu promocyjnego przez bukmachera nie jest określona. Jednak należy wiedzieć, że z akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Wysokość bonusu jest uzależniona od ilości zdarzeń na kuponie, maksymalny bonus to 50%.

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Każdy gracz w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona przez bukmachera Fortuna pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym zakład został rozliczony jako wygrany.

Fortuna najnowszy pakiet powitalny na start:

Bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to można liczyć na start na:

  • freebet o wartości 20 PLN bez dokonania wpłaty własnej
  • cashback do 115 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN

Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher Fortuna dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKwalifikacje do Mistrzostw Europy 2020 większe wygrane o 14% u bukmachera Fortuna
Następny artykułSkoki narciarskie. Promocje u bukmachera Fortuna – kupony bez podatku
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE