Legalny bukmacher BetFan oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny na start, gdzie można liczyć na bonus 3000 PLN i pierwszy zakład bez ryzyka 100 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego „BETFAN”!!

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który jeszcze nie posiadał jeszcze konta u legalnego bukmachera BetFan.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera www.betfan.pl. Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy też nazwisko. To sprawia, że ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, a poza tym w żadnym wypadku nie jest skomplikowany.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w BetFan?

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego wystarczy wpisać kod promocyjny BETFAN podczas rejestracji konta. Warto jest wiedzieć, że jest to jedyny moment, aby wpisać ten kod promocyjny.

polski bukmacher betfan kod promocyjny
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na zakład bez ryzyka: BETFAN

Bonus do 3000 PLN u bukmachera BetFan

Legalny bukmacher BetFan zwiększa trzy pierwsze wpłaty nowym graczom przyznając bonus jej równowartości, np. gracz wpłacił 700 PLN drugie tyle otrzyma w formie środków bonusowych.

Za każdą wpłatę gracz może otrzymać maksymalnie 1000 PLN. Łącznie za dokonanie trzech depozytów w formie środków bonusowych na koncie gracza może znaleźć się bonus o wartości 3000 PLN.

Cashback do 100 PLN u bukmachera BetFan

Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon u bukmachera BetFan jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeśli gracz zagrał kupon AKO za co najmniej 20 PLN, gdzie kurs łączny wynosił minimum 2.20, a okazał się on wygrany, to super! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej bukmacher BetFan dokona zwrotu stawki.

Gracz może maksymalnie otrzymać 1000 PLN.

Kupony bez podatku bez limitu u bukmachera BetFan

Wystarczy zagrać kupon, na którym będą znajdować się minimum dwa zdarzenia, a kurs każdego z nich musi wynieść minimum 1.25. Natomiast kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.00. To sprawi, że automatycznie wygrana zostanie zwiększona o 14%.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWTA Finals. Bonus za przegrany kupon od STS
Następny artykułAktualny kod promocyjny bukmachera Betclic na bonus 510 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE