Legalny bukmacher BetFan oferuje wszystkim nowym swoim użytkownikom najnowszy pakiet powitalny, w którym to każdy gracz może liczyć na zakład bez ryzyka, aż do 600 PLN.

Bonus do 600 PLN na start w BetFan.

Bonus do 600 PLN na start w BetFan.

Warto jest mieć na uwadze, że obecny Cashback jest najwyższy na polskim rynku bukmacherskim. Chcąc z niego skorzystać wystarczy jedynie dokonać dwóch prostych czynności.

Pierwsza, a zarazem podstokowa jest to rejestracja konta na stronie www.BetFan.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy podać swoje podstawowe dane.

Istotne jest na pewno wpisanie hasła promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, ze Cashback automatycznie zostanie aktywowany.

Darmowy bonus na grę u bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Po spełnieniu powyższych warunków pozostaje już dokonanie depozytu i zagranie dowolnego zakładu. W dodatku na kuponie mogą znajdować się typy z dowolnej dyscypliny, jakie są dostępne aktualnie u bukmachera BetFan.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot stawki do 600 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewna kasa dla graczy od bukmachera Fortuna na Puchar Polski
Następny artykułKoszykarska promocja w Betclic! Pewne 40 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE