W związku z trzecim w tym sezonie turniejem Wielkoszlemowym French Open bukmacher STS oferuje wszystkie użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną, w której gracze poza wygraną gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki, ponieważ pula nagród w akcji „Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” wynosi, aż 20 000 PLN.

Czas szykować typy na tenis – French Open 2020!

Czas szykować typy na tenis – French Open 2020!

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste. Wystarczy obstawiać mecze z French Open, a w zamian można liczyć na dodatkowe środki. Łącznie nagradzanych zostanie, aż 250 typerów, którzy uzbierają najwięcej punktów.

Jeśli chcesz skorzystać z akcji promocyjnej „Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” musisz mieć na uwadze, że obowiązkowo trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego zakładu promocyjnego.

Konkurs dla graczy na French Open:

Bukmacher STS w promocji „Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” dopuszcza zarówno zakłady SOLO, ale i też AKO. Jednak trzeba wiedzieć, że obowiązkowo na nich muszą znajdować się same zdarzenia z French Open.

Typy mogą pochodzić zarówno z turnieju singlowych, deblowych, ale też i Mixów. W dodatku mogą one być z oferty przedmeczowej, ale i też na żywo.

Za zagrane kupony, które spełniają powyższe warunki promocji i jeśli zostaną one rozliczone, jako wygrane użytkownik otrzyma punkty, które są przyznawane w następujący sposób: wygrana – stawka.

Przykład: Uczestnik dokona zawarcia zakładu za 50 PLN i wygra 500 PLN. Zgodnie z wyliczeniem otrzyma 450 pkt.

polski bukmacher betfan kod promocyjny
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na zakład bez ryzyka: BETFAN

Nagrody trafią natomiast od 250 graczy, którzy uzbierali najwięcej punktów. Na pewno jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi, aż 20 000 PLN.

  • 1 miejsce – 3 000 PLN;
  • 2 miejsce – 2 000 PLN;
  • 3 miejsce – 1 000 PLN;
  • 4-5 miejsce – 500 PLN;
  • 6-10 miejsce – 250 PLN;
  • 11-25 miejsce – 150 PLN;
  • 26-50 miejsce – 50 PLN;
  • 51-100 miejsce – 50 PLN;
  • 101-250 miejsce – 30 PLN.

Bonus powitalny u legalnego bukmachera STS. Gotówka na start bez wpłaty własnej:

Wszyscy nowi użytkownicy już na sam start u bukmachera STS mogą otrzymać darmowe 29 PLN i to bez wpłaty własnej. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Po dokonaniu natomiast swojego pierwszego depozytu, typer będzie mógł liczyć na premię jej równowartości, aż do 1200 PLN. Jednak należy pamiętać o tym, żeby wpisac specjalne hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus co tydzień do 100 PLN na Ligę Mistrzów i Ligę Europy od STS
Następny artykułBetclic daje ekspertom grubą kasę! Czym jest Piłkarski Jackpot?
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE