W związku z trzecią serią spotkań zarówno piłkarskiej Ligi Mistrzów, ale i Ligi Europy bukmacher Betclic Polska oferuje graczom specjalną akcję promocyjną – „Misja Europa”. Gracze poza wygraną gotówką mogą liczyć na extra środki nawet do 80 PLN.

Bonusy za obstawienie meczy w Betclic do 80 PLN

Bonusy za obstawienie meczy w Betclic do 80 PLN

Warunki akcji są bardzo proste. Wystarczy jedynie obstawiać mecze z europejskich pucharów, poza wygraną gotówką otrzymać extra środki. A na pewno jest co wybierać, ponieważ przed nami chociażby takie potyczki, jak Lipsk vs PSG czy Standard Liege vs Lech Poznań.

Akcja „Misja Europa” dostępna jest graczom do 5 listopada do godziny 23:59. Użytkownik, który chce w niej wziąć udział koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Extra środki graczy do 80 PLN

W ramach wspomnianej oferty dopuszczone są zarówno zakłady SOLO i AKO zawarte za minimum 20 PLN. Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się same wydarzenia z piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Na pewno dobrą wiadomością jest to, że typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak kurs minimalny każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50.

bonus na start

Użytkownicy, których co najmniej dwa zakłady okazałe się wygrane i spełniają powyższe warunki promocji otrzymają extra środki, oczywiście poza wygraną. Wysokość bonusu uzależniona jest wyłącznie od tego ile kuponów użytkownika zostało rozliczone, jako wygrane:

  • 2 zakłady wygrane – 20 PLN
  • 3 zakłady wygrane – 40 PLN
  • 5 lub więcej zakładów wygranych – 80 PLN

Legalny bukmacher Betclic przygotował nagrody, które na kontach typerów znajdą się w dniu 6 listopada.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują graczom limitowaną ofertę promocyjną na start w postaci bezpiecznego zakładu. Użytkownik, który chce skorzystać z Cashbacka koniecznie chce wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jak zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot całej stawki, az do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDodatkowe 30 PLN dla każdego nowego gracza Fortuny!
Następny artykułPewny zakład na Ligę Mistrzów i Ligę Europy u bukmachera Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE