Bukmacher Milenium w swoim pakiecie powitalnym oferuje nowym swoim użytkownikom takie bonusy jak chociażby freebet 20 PLN, bonus za depozyt do 1500 PLN oraz cashback do 150 PLN. Chcąc skorzystać z promocji na start trzeba koniecznie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Milenium kod promocyjny na start

Milenium kod promocyjny na start

Oferta skierowana jest do każdego typera, który wcześniej nie korzystał z usług bukmachera Milenium. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Pierwsza czynność w tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Można to jedynie wykonać na stronie bukmachera www.milenium.pl. Ten proces jest bardzo łatwy i nie zajmie graczowi w żadnym wypadku zbyt wiele czasu.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Milenium na łączny bonus 3170 PLN

Należy jednak wiedzieć, żeby wpisać kod promocyjny BETONLNE podczas rejestracji konta. To sprawi, że wspomniany bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą freebet 20 PLN, bonus za depozyt do 1500 PLN oraz cashback do 150 PLN.

Bonus 100% za pierwszy depozyt u bukmachera Milenium

Warto jest dokonać pierwszej większej wpłaty, ponieważ bukmacher Milenium przyznaje bonus równowartości pierwszego depozytu. Maksymalnie można natomiast otrzymać nawet 1500 PLN.

Poza tym bukmacher Milenium przyzna darmowy freebet o wartości 20 PLN pod warunkiem, że pierwsza wpłata wynosiła minimum 50 PLN.

betclic darmowy kod na start

Zakład bez ryzyka do 150 PLN u bukmachera Milenium

Nowi gracze mogą również liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy zagrać dowolny kupon, a jak okazał się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie typera, zaś w razie przegranej gracz otrzyma zwrot stawki. Maksymalnie można otrzymać 150 PLN.

Użytkownik, który chce skorzystać z tego bonusu musi obowiązkowo zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

Kupony bez podatku u bukmachera Milenium

Legalny bukmacher Milenium oferuje swoim graczom szereg ciekawych promocji. Jedna z nich jest to „Happy Hours„, w której to kupony są bez podatku. Wystarczy zagrać kupon, w godzinach trwania akcji, a są one dostępne na stronie operatora. Poza tym zakład musi spełnić poniższe warunki promocji, aby liczyć na większą wygraną o 14%”:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktualny kod promocyjny bukmachera Betclic na bonus 510 PLN
Następny artykułKwalifikacje do Mistrzostw Europy 2020 większe wygrane o 14% u bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE