Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje bukmacher STS za obstawienie meczy z Ligi Narodów. Wystarczy oddać typ na mecz Polska – Walia, aby liczyć na dodatkowe środki.

Gwarantowane 50 PLN na Ligę Narodów od STS

Gwarantowane 50 PLN na Ligę Narodów od STS

Liga Narodów niewątpliwie cieszy się sporą popularnością. Chociaż na pewno będziemy światkami tego, że cześć reprezentacji będzie pozbawione swoich podstawowych piłkarzy. Jednak warto jest dodać, że już w najbliższą środę czeka nas spotkanie pomiędzy Polską, a Walią.

A warto jest dodać, że każdy z graczy może skorzystać z specjalnej akcji promocyjnej „Obstaw i odbierz do 50 PLN. Zagraj mecz reprezentacji Polski”, która jest dostępna wyłącznie do 1 czerwca do godziny 23:59.

Jednak wymagane od gracza jest to, że chcąc z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem kuponu promocyjnego.

Extra 100 PLN na Ligę Narodów 2022

Bukmacher STS w ramach oferty promocyjnej „Obstaw i odbierz do 50 PLN. Zagraj mecz reprezentacji Polski” kwalifikuje wyłącznie kuponu SOLO, ale i AKO, na których to musi znajdować się minimum jedno zdarzenie pochodzące z oferty przedmeczowej na spotkani pomiędzy Polską, a Walią w ramach piłkarskiej Ligi Narodów.

Dodatkowo wymagane jest od graczy to, że kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50, zaś stawka wynosić musi minimum 20 PLN.

bonus na start

Po spełnieniu powyższych warunków promocji gracz będzie mógł liczyć na premię o wartości 50% stawki kuponu, a maksymalnie może trafić nawet 50 PLN.

Jaki jest kod promocyjny?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu nowemu graczowi specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na extra środki na sam start w następującej postaci:

  • premia za każdy z trzech pierwszych depozytów, łącznie do 1500 PLN
  • Cashback za pierwszy kupon do 100 PLN

Lecz wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy dla graczy za typowanie meczy od eWinner
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE