Bukmacher STS oferuje swoim graczom pierwszy zakład bez ryzyka w Betgames. Warto spróbować swoich sił w gry karciane. Bowiem, jeśli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki.

Bezpieczna gra w karty w STS. Betgames ze zwrotem 20 PLN!

Bezpieczna gra w karty w STS. Betgames ze zwrotem 20 PLN!

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracz, chcąc skorzystać z zakładu bez ryzyka nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Wystarczy, że zagra kupon pojedynczy lub wielozdarzeniowy, na którym będą znajdować się same zdarzenia z Betgames. Można śmiało powiedzieć, że gracze teraz w pełni legalnie mogą zagrać w gry karciane jak poker, wojna czy Bakaret i to legalnie!

Warto jest wiedzieć, że stawka kuponu promocyjnego musi wynosić dokładnie 20 PLN. Natomiast z promocji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher dokona zwrotu stawki pod warunkiem, że zagrany kupon został rozliczony jako przegrany, a spełnia powyższe punkty promocji. Natomiast przy wygranym kupon gracz może cieszyć się z całej kwoty.

bonus na start

Zwrot znajdzie się na koncie gracza maksymalnie do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu w formie środków bonusowych.

Warto jest wiedzieć, że zakładem bez ryzyka jest objęty pierwszy kupon.

Bonus bez wpłaty własnej od STS:

Bukmacher STS oferuje swoim graczom darmowy bonus w wysokości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLIONE, aby cieszyć się z darmowych środków.

Poza tym to nie wszystko. Typer, który dokona wpłaty może liczyć na darmowe środki o wartości wpłaty, Maksymalnie na konto gracza w formie środków bonusowych może trafić nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja dla aktywnych typerów od STS. Gratis jeden kupon!
Następny artykułDarmowy bonus na Esport od bukmachera LvBet
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE