Legalny bukmacher Fortuna zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy zagrać dowolny AKO lub MAXIKOMBI, aby liczyć na dodatkowy bonus, a maksymalnie może on wynieść 50%.

Ta oferta skierowana jest do każdego użytkownika legalnego bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracze z tej promocji mogą skorzystać do 31 grudnia do godz. 23:59. Typerzy swojego udziału w tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Wystarczy jedynie dodać bonus kursowy do kuponu. W ramach tej akcji kwalifikują się zakłady AKO lub MAXIKOMBI, na których musi znajdować się minimum pięć zdarzeń.

Typy mogą pochodzić z każdej dyscypliny z oferty bukmachera Fortuna, ale muszą one być z oferty przedmeczowej, a kurs minimalny typu to 1.15.

Zarówno minimalna jak i maksymalna stawka nie jest określona Jednak z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

betclic darmowy kod na start

Typer, który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć na większe wygrane. Maksymalny bonus może wynieść nawet 50%, a jego wysokość uzależniona jest od ilości zdarzeń na kuponie:

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Warto jest mieć na uwadze fakt, że każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość zdarzeń.

Darmowa gotówka na start bez wpłaty własnej od Fortuny

Legalny bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom bonus powitalny, w którym to na start można otrzymać freebet bez depozytu o wartości 20 PLN.

Po dokonaniu pierwszego depozytu gracz może liczyć na bonus równowartości wpłaty, a maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka.

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem, że typer wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy freebet od STS na Esport
Następny artykułTyper Turnieju Czterech Skoczni. Bonusy dla najlepszych. Pula nagród 10 000 PLN.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE