Bukmacher Betfan oferuje swoim graczom na start bonus nawet do 3000 PLN, a także pierwszy zakład bez ryzyka. Ten pakiet powitalny będzie aktywny pod warunkiem, że gracz podczas rejestracji wpisze kod promocyjny BETONLINE.

Skorzystać z tej oferty może każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego polskiego bukmachera Betfan.

Krok pierwszej tej promocji to założenie konta na stronie bukmachera Betfan. Wystarczy tam wpisać podstawowe dane jak imię czy nazwisko. To wszystko sprawi, że proces rejestracyjny nie zajmie zbyt wiele czasu.

Istotne jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE. To sprawi, ze bukmacher aktywuje pakiet powitalny, w który wchodzi bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka. Warto jest wiedzieć, że później już nie będzie możliwości jego wpisania.

bonus na start

Bonus do 3000 PLN można otrzymać za dokonanie trzech pierwszych wpłat. Bukmacher Betfan przyznaje równowartość depozytu. Maksymalnie za każdą z trzech wpłat można otrzymać 1000 PLN.

Zakład bez ryzyka do 50 PLN u bukmachera Betfan:

Dodatkowo gracz może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki.

Maksymalnie można otrzymać do 50 PLN w formie środków bonusowych.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy bez wpłaty od legalnych bukmacherów online
Następny artykułSTS – darmowy pakiet na start: freebet i bonus do 1200 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE