Bukmacher STS zmniejsza przegrane wszystkim swoi graczom za obstawienie meczy z eliminacji do MŚ 2022 w piłce nożnej. W przypadku przegranej na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 100 PLN.

Legalny bukmacher STS zmniejsza przegrane typerom. Extra 100 PLN

Legalny bukmacher STS zmniejsza przegrane typerom. Extra 100 PLN

Ukryć się nie, że na pewno jest co obstawiać, ponieważ oferta bukmachera STS jest dosyć bogata. W dodatku swoje mecze rozgrywają Polacy, którzy w najbliższych dniach zmierzą się z Anglią oraz San Marino.

Na tą okazję gracze mogą skorzystać z specjalnej oferty promocyjnej „Cashback do 100 PLN na eliminacje MŚ 2022”, a jest ona dostępna wyłącznie do 8 września do godziny 23:59. Typer, który zdecyduje się się z niej skorzystać musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Pewne 100 PLN dla graczy za obstawienie meczy

Bukmacher STS w niewymienionej wyżej promocji wymaga od gracza zagrania kuponu AKO, czyli tzw. wielozdarzniewego, na który musi spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie z eliminacji do MŚ
  • kurs typu nie może być mniejszy niż 1.50
bonus na start w Fortunie/fortuna

Jeśli zagrany przez gracza kupon okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 15% stawki. Łącznie za wszystkie przegrane kupony typer może otrzymać 100 PLN.

Bonus bez depozytu w STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim użytkownikom specjalną ofertę promocyjną ma sam start, w której to można liczyć na ekstra darmową kasę:

  • 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wszystkim użytkownikom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGotówka dla graczy za typowanie Premier League. Darmowe środki dla graczy
Następny artykułBonusy dla graczy za obstawienie PKO Ekstraklasy do Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE