Czas na ostatecznie rozstrzygnięcia podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej. W związku z tymi pojedynkami bukmacher Fortuna przygotował promocję swoim graczom „Happy Hours”, w której to zwiększa wygrane o 14%.

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2020 – bonusy bukmacherskie

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2020 – bonusy bukmacherskie

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać w dniach: 15.11 od 17:00 do 18:00 oraz 16 i 17.11 od 14:00 do 15:00.

Warto jest wiedzieć, że gracz nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy tej akcji jest to zagranie kuponu AKO lub MAXIKOMBI w godzinach trwania tej akcji i dodanie do niego bonusu kursowy „Happy Hours”.

Na zakładzie muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej na piłkę nożną. Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ rozgrywane są mecze eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2020, czy też konfrontacje ligowe.

Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30.

polski bukmacher betfan kod promocyjny
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na zakład bez ryzyka: BETFAN

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Legalny bukmacher Fortuna automatycznie zwiększy wygraną o 14% pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany.

Warto jest wiedzieć, że każdy użytkownik w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna za darmo

Bukmacher Fortuna nowym graczom oferuje na start:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • bonus równowartości depozytu do 1000 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN

Chcąc skorzystać z tej promocji powitalnej wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Warto pamiętać, że później już gracz takiej możliwości nie będzie posiadał.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMilenium bonus powitalny 3170 PLN Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!
Następny artykułO 50% większe wygrane wygrane u legalnego bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE