Bukmacher Fortuna wprowadza piłkarski bonus „Happy Hours”. Wystarczy zagrać kupon w piątek w godzinach 17:00 – 18:00, aby liczyć na większe wygrane o 14%.

Happy Hours u legalnego bukmachera Fortuna

Happy Hours u legalnego bukmachera Fortuna

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Warto jest pamiętać, że promocja piłkarski „Happy Hours” jest dostępna graczom w każdy piątek, kiedy rozgrywana jest PKO Ekstraklasa. już dzisiaj, czyli 30 sierpnia gracze mają okazje do skorzystania z niej.

W promocji biorą udziały kupony AKO jak i MAXIKOMBI, które mogą zostać zagrane z aplikacji mobilnej jak i strony internetowej bukmachera Fortuna.

Należy pamiętać, że na kuponie muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, a wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej z piłki nożnej.

Darmowy bonus na grę u bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Stawka kuponu musi wynieść co najmniej 20 PLN.

Warto jest pamiętać, że z tej akcji są wykluczone kupony, na których znajdują się zdarzenia z Super oferty, hitu dnia oraz mające zdarzenia bezpieczny zakład.

Gracz w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Bukmacher Fortuna automatycznie zwiększy wygraną o 14% pod warunkiem że zagrany kupon przez gracza spełnia warunki tej akcji oraz został rozliczony jako wygrany.

Fortuna bonus bez wpłaty własnej:

Legalny polski bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom darmowy bonus w kwocie 20 PLN na start i to bez dokonania wpłaty Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości depozytu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułUS OPEN większe wygrane o 14% u bukmachera LvBet
Następny artykułPromocja dla aktywnych typerów od STS. Gratis jeden kupon!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE