Tak naprawdę możesz obecnie legalnie grać i wygrywać pieniądze w firmach bukmacherskich. Na pewno zastanawiasz się, gdzie założyć konto, prawda? Dobrym wyborem będą te strony: lvbet.pl i noblebet.pl. Wszak obie te firmy hazardowe przygotowały dla graczy atrakcyjne bonusy na start. Chcesz dowiedzieć się więcej? Jeśli tak, to poświęć kilka minut na przeczytanie dzisiejszego tekstu.

Na co możesz liczyć w LV BET?

Osoby, które zarejestrują się na stronie internetowej lvbet.pl mogą zgarnąć wyjątkowo atrakcyjny pakiet powitalny. Wszak masz szansę otrzymać nawet… 3333 PLN. Jeśli zdecydujesz się na pierwszy depozyt, to bukmacher internetowy zaproponuje Ci 2000 PLN. Po wpłaceniu drugiej wpłaty zgarniesz kolejny 1000 PLN. Dodatkowo możesz otrzymać zakład bez ryzyka w wysokości 333 PLN. A może masz zamiar skorzystać z bonusu bez depozytu? Taka opcja również jest oferowana przez tego bukmachera internetowego. Po założeniu konta możesz w ten sposób otrzymać 20 PLN. Warto dodać, że osoby zainteresowane tą firmą mogą odebrać bonus powitalny 600 PLN na sporty wirtualne. Co należy natomiast zrobić, żeby tak się właśnie stało? Twoim pierwszym krokiem jest dokonanie rejestracji. Potem musisz zrealizować depozyt. Maksymalnie możesz zgarnąć nawet 600 PLN (100% bonusu jest przyznawane w zależności od wpłaty). Do tego wszystkiego warto dodać, że po dokonaniu rejestracji na stronie internetowej tego bukmachera możesz grać nawet przez dwa tygodnie bez konieczności uiszczania podatku. Zapoznaj się z warunkami promocji, żeby dokładnie dowiedzieć się, co trzeba zrobić, aby Twoje ewentualne wygrane były zdecydowanie wyższe.

Co oferuje Noblebet?

Ciekawe promocje czekają także na nowych Klientów tego buka online. Jeśli zarejestrujesz się na stronie noblebet.pl, to będziesz mógł zgarnąć nawet 2000 PLN. Co trzeba zrobić? Zarejestrować się na noblebet.pl i zrealizować pierwszy depozyt. Na skutek tego aktywujesz promocję 100% do 1200 PLN. Z kolei w przypadku drugiego depozytu masz do zgarnięcia bonus 50% do 600 PLN. To nie wszystko. Wszak przysługuje Ci również bonus od trzeciego depozytu: 100% do 200 PLN – na sporty wirtualne. Dlaczego jeszcze warto zarejestrować się w Noblebet? Możesz… grać bez podatku aż przez 30 dni po założeniu konta. Nie da się ukryć, że to bardzo duży handicap. Okazuje się, że i ta firma hazardowa oferuje specjalny bonus powitalny na sporty wirtualne. Możesz zgarnąć aż 100% do 300 PLN. Jeśli wpłacisz 150 PLN, to stan Twojego konta będzie wynosił 300 PLN itd. Pamiętaj, żeby – w przypadku obu firm – za każdym razem dokładnie zapoznać się z warunkami promocji. Po to, by wiedzieć, jakie są zasady dotyczące uwalniania środków bonusowych.

Podsumowanie

LVBET.PL oraz Noblebet zapewniają hojne bonusy dla użytkowników, którzy zdecydują się tam zarejestrować. Naprawdę warto skorzystać z oferty obu tych firm bukmacherskich. Pamiętaj bowiem, że możesz posiadać konta w rozmaitych podmiotach. Na tej płaszczyźnie nie ma bowiem żadnych ograniczeń…

Poprzedni artykułNagrody dla typerów za obstawienie meczy EURO 2020 od BetFan
Następny artykułPewne bonusy dla typerów na EURO 2020 od eFortuny