Wraz z Nowym Rokiem 2020 warto jest skorzystać z bonusów powitlalnych u legalnych bukmacherów w Polsce, jak chociażby BetFan, BetClic, STS oraz Fortuna. Operatorzy nowym graczom oferują już na start darmowe środki bez dokonania wpłaty własnej. Poza tym typerzy mogą liczyć na bonusy za pierwszy depozyt, czy też skorzystania z bezpiecznych zakładów.

Aktualne kody promocyjny u legalnych bukmacherów

Aktualne kody promocyjny u legalnych bukmacherów

Jednak warto jest mieć na uwadze, że bonusy powitalne są jedynie aktywne wtedy, kiedy gracz wpisze kod promocyjny podczas rejestracji. Zobacz listę aktualnych kodów u bukmacherów!

STS: Freebet 29 PLN bez depozytu + bonus do 1200 PLN za pierwszą wpłatę

Bukmacher STS w swoim pakiecie powitalnym oferuje graczom darmowe środki za dokonanie rejestracji i wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE’. Wówczas typer otrzyma premię wysokości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Nie można również zapominać, że pierwszy depozyt jest objęty promocją. Bukmacher STS przyznaje darmowe środki równowartości wpłaty, aż do 1200 PLN.

STS bonus be depozytu

BetClic: Cashback do 510 PLN

Nowy użytkownik bukmachera BetClic może liczyć na start na pierwszy zakład bez żadnego ryzyka, aż do 510 PLN. Chcąc skorzystać z tej formy promocyjnej typer koniecznie musi wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu pierwszy kupon, jak okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera, zaś w przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot całej stawki do 510 PLN.

betclic darmowy kod na start

Fortuna: Freebet 20 PLN bez depozytu + Cashabck do 115 PLN + bonus do 1000 PLN

Darmowe środki w wysokości 20 PLN na start bez dokonania żadnej wpłaty otrzyma użytkownik, który dokona rejestracji konta u bukmachera Fortuna oraz wpisze kod promocyjny „BETONLINE”.

Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu gracz może liczyć na kolejne promocje, jak chociażby pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN oraz darmowe środki równowartości depozytu do 1000 PLN.

BetFan: Bonus do 3000 PLN + Cashback do 100 PLN + gra bez podatku

Użytkownik, który wpisze kod promocyjny „BETFAN” podczas zakładania konta u legalnego bukmachera w Polsce – BetFan dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Dzięki temu typer otrzyma darmowe środki za trzy pierwsze depozyty. Za każdą z tych wpłat operator przyznaje bonus 100% wpłaty, aż do 1000 PLN.

Poza tym pierwszy kupon jest bez żadnego ryzyka. W przypadku przegranej gracz otrzyma od Betfan online zwrot stawki do 100%. Natomiast jak będzie to wygrany zakład to cała kwota znajdzie się na koncie typera.

Nie można również zapominać o tym, że dalej u tego bukmachera można legalnie grać bez podatku! I i co bez żadnych limitów, ponieważ promocją objęte są WSZYSTKIE kupony wielozdarzeniowe na których znajdują się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie jest mniejszy niż 1.45.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Poprzedni artykułTyper Turnieju Czterech Skoczni. Bonusy dla najlepszych. Pula nagród 10 000 PLN.
Następny artykułBetclic bonus powitalny 550 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE