Zakłady bukmacherskie Fortuna online oferują najnowszy pakiet powitalny nowym graczom, gdzie to na start można otrzymać łączny bonus o wartości, aż do 2220 PLN. Wcześniej natomiast to było 1120 PLN.

Fortuna kod promocyjny na start. Bonus do 2220 PLN na start

Fortuna kod promocyjny na start. Bonus do 2220 PLN na start

Warto jest wiedzieć, że w skład najnowszego pakietu powitalnergo wchodzą bonus równowartości depozytu, aż do 2000 PLN, darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej oraz zakład bez ryzyka do 200 PLN.

Chcąc skorzystać z tej oferty należy dokonać rejestracji konta od dnia 7 lipca na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces nie zajmie nikomu zbyt większych problemów, gdyż wystarczy podać swoje podstawowe dane.

Kod bonusowy w eFortunie online

Wspomniane bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas po poprawnej weryfikacji danych na konto użytkownika w gratisie trafi pewne 20 PLN. Środki znajdą się na koncie gracza w dodatku bez dokonywania depozytu.

Darmowy bonus na grę u bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Bonus 100% wpłaty za depozyt:

Polski Bukmacher eFortuna online zwiększa graczom pierwszy depozyt, przyznając premie jej równowartości:

Przykład: Gracz wpłacił 1500 PLN. Taka sama kwotę, ale w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie użytkownika. Łącznie gracz będzie posiadał 3000 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto lecieć mieć na uwadze, że maksymalna kwota, jaka może trafić na konto gracza to nawet 2000 PLN.

Zakład bez ryzyka dla graczy do 200 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz może liczyć na zakład bez ryzyka i to nie zależnie, jakie to będzie rodzaj kuponu: SOLO, AKO czy MAXIKOMBI.

Jeśli się okaże że faworyci Cię nie zawiedli to super. Cała kwota znajdzie się na Twoim koncie. W przypadku przegranej bukmacher eFortuna otrzyma zwrot całej stawki, a maksymalna kwota, jaka może wrócić na konto gracza to, aż 200 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS zwiększa wygrane graczom. Co tydzień pewne bonusy.
Następny artykułBonus do 250 PLN dla graczy od STS na powrót NBA
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE