Limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy z Indian Wells oferuje legalny bukmacher STS. Typerzy oprócz wygranej gotówki mogą otrzymać dodatkowe środki nawet o wartości 50 PLN.

Legalny bukmacher STS nagradza typerów Indian Wells 2021

Legalny bukmacher STS nagradza typerów Indian Wells 2021

A trzeba dodać, że na pewno jest z czego wybierać, ponieważ przed nami niezwykle emocjonujące konfrontacje. W dodatku zobaczymy najlepszych zawodników i zawodniczki.

Dodatkowo każdy typer może liczyć na gwarantowane 50 PLN. Chcąc liczyć na dodatkowe środki należy do tej oferty „Obstawiaj Indian Wells i otrzymaj do 50 PLN” się zapisać na stronie www.STS.pl. A dodatkowo jest ona aktywna wyłącznie w dniach od 6 do 13 października do godziny 23:59.

Bonus do 50 PLN za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu, na którym będzie znajdować się minimum jedno zdarzenie z oferty LIVE pochodzące z turnieju tenisowego Indian Wells. Lecz trzeba mieć na uwadze, ze kurs jego nie może być mniejszy niż 1.50.

bonus na start

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super. Na konto gracza oprócz wygranej gotówki trafia premia w wysokości 20%, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 50 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • pewne 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię w wysokości 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne każdemu graczowi pod jednym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy dla graczy za obstawienie PKO Ekstraklasy do Betclic
Następny artykułBukmacher STS nagradza aktywnych graczy sportów wirtualnych.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE