W sobotę 5 października zostanie rozegrane GP Polski w żużlu. Z tej z okazji bukmacher STS przygotował promocję swoich graczom, w której zmniejsza przegrane.

Gran Prix Polski w żużlu bonus od bukmachera STS

Gran Prix Polski w żużlu bonus od bukmachera STS

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO do soboty 5 października do godz. 15:00. Muszą na nim znaleźć się TYLKO trzy zdarzenia z oferty bukmachera na GP Polski w żużlu.

Należy pamiętać, ze wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.50.

bonus na start

Bukmacher STS wymaga, żeby kupon został zagrany za DOKŁADNĄ kwotę 21 PLN. Jednak należy pamiętać, że z akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Jeśli okaże się, że zagrany kupon przez gracza spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako przegrany to w zamian bukmacher STS przyzna darmowy bonus o wartości 10 PLN.

Każdy gracz w ramach tej promocji może otrzymać jeden bonus.

Specjalny kod promocyjny na start u bukmachera STS

Bukmacher STS przyznaje darmowy bonus darmowy bonus o wartości 29 PLN dla nowych graczy i to bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.

Dodatkowo po pierwszej wpłacie gracz może liczyć na kolejne środki. Ponieważ wspomniany operator przyznaje bonus równowartości wpłaty, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus na Esport od bukmachera LvBet
Następny artykułDarmowy freebet na mecz Łotwa vs Polska u bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE