Podczas najbliższego weekendu zostanie rozegrana druga kolejka angielskiej Premier League. Z tej okazji każdy typer bukmachera Betclic Polska może otrzymać extra bonus, a jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 45 000 PLN.

Jackpot 2021 z pulą nagród 45 000 PLN

Jackpot 2021 z pulą nagród 45 000 PLN

Śmiało można powiedzieć, że przed nami dosyć ciekawe spotkania na poziomie Premier League, ponieważ dojdzie do takich starć, jak m.in. Arsneal vs Chelsea, Southamtpon vs Manchester United, Wolves vs Tottenmham.

Na przeciw swoim typerom wychodzi legalny bukmacher Betclic PL, który oferuje promocję „Piłkarski Jackpot”, która aktywna jest do 21 sierpnia do godziny 13:30. Użytkownik, który chce dołączyć do akcji musi do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy:

Zadaniem typerów w promocji „Piłkarski Jackpot” jest zawarcie kuponu AKO, na którym to muszą znajdować się same mecze z II kolejki angielskiej Premier League:

  • Liverpool FC – Burnley
  • Aston Villa – Newcastle
  • Crystal Palace – Brentford
  • Leeds – Everton
  • Manchester City – Norwich
  • Brighton – Watford
  • Southampton – Manchester Utd
  • Wolverhampton – Tottenham
  • Arsenal – Chelsea
Darmowy bonus na grę u bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Należy mieć na uwadze, że na każde z tych starć należy oddać typy w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis). Dodatkowo zdarzenia koniecznie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali te spotkania to poza wygraną gotówką mogą liczyć na ekstra premię. A dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 45 000 PLN.

Nowy kod promocyjny w Betclic:

Każdy nowy typer portalu Betclic Polska może na sam start skorzystać z extra pakietu powitalnego, w którego skład wchodzi bezpieczny zakład. Cashback będzie aktywny typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli kupon okaże się przegrany to to gracz nie odczuje straty, ponieważ otrzyma zwrot 100% stawki, która maksymalnie może wynieśc, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy dla typerów za obstawienie Igrzysk Olimpijskich od STS
Następny artykułKwalifikacje do MŚ 2022 w piłce nożnej: Bonusy dla graczy od STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE