Bukmacher STS oferuje graczom promocję na Betgames, w której to zmniejsza ryzyko przegranej. Każdy pierwszy kupon zagrany na gry w karty jest objęty Cashbackiem, w której to operator dokonuje zwrotu stawki do 20 złotych.

Bezpieczne 20 PLN w Betgames

Bezpieczne 20 PLN w Betgames

Z tej akcji może skorzystać gracz, który posiada konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał on minimum jednego depozytu na swojego konto.

Bukmacher STS w ramach tej akcji kwalifikuje kupony SOLO oraz AKO, na których znajdują się same zdarzenia z Betgames, czyli pokera, wojnę oraz bakaret.

Kwota minimalna za jaką musi zostać zagrany kupon to 2 złote, ale z oferty są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Warto jest wiedzieć, że promocją objęty jest każdy pierwszy kupon, który spełnia powyższe warunki promocji. Jak okaże się on przegrany to typer tego nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot stawki do 20 złotych.

polski bukmacher betfan kod promocyjny
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na zakład bez ryzyka: BETFAN

Premia za rejestrację od STS:

Jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce, czyli STS oferuje graczom na start chociażby freebet o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Chcąc skorzystać z tej formy promocyjnej koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE”. Dodatkowo wówczas pierwsza wpłata u tego operatora objęta jest promocją. Bukmacher STS przyznaje bonus równowartości depozytu, a maksymalnie można otrzymać 1200 PLN, które można przeznaczyć na obstawianie meczów czy też na Betgames w STS.

Darmowy bonus 30 złotych dla każdego za obstawienie meczy od STS:

Bukmacher STS oferuje swoim graczom ciekawe promocje. Jedna z nich to „Extra 30 PLN”. W ramach tej akcji każdy gracz może otrzymać 30 złotych za obstawienie meczy i to niezależenie od tego jak zakłady zostały rozliczone.

Wystarczy, że typer zagra kupony za łączną kwotę 200 złotych w czasie jednego tygodnia, czyli od poniedziałku do niedzieli.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEkskluzywny bonus powitalny 3000 PLN + 100 zł na zakład bez ryzyka + gra bez podatku.
Następny artykułBonus za obstawienie meczy od bukmachera LvBet. Większe wygrane o 14%.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE