Freebet 29 PLN, zakład bez ryzyka do 200 PLN oraz bonus do 1200 PLN wchodzą w skład najnowszego pakietu powitalnego od bukmachera STS. Chcąc liczyć na te bonusy należy wpisać kod promocyjny BETONLINE.

Darmowe bonusy dla graczy od bukmachera STS

Darmowe bonusy dla graczy od bukmachera STS

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera STS.

Warunki tej akcji są bardzo proste. Wystarczy najpóźniej do 8 sierpnia do godz. 23:59 dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera STS. Tej proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam wpisać podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Bardzo ważne w tym wszystkie jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE. Po tym bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalnego, czyli freebet 29 PLN, zakład bez ryzyka do 200 PLN oraz bonus do 1200 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera STS

Freebet trafi na konto gracza bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy wpisać własnie kod promocyjny BETONLINE.

darmowy bonus u bukmachera fortuna

Jednak to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszej wpłaty bukmacher przyznaje bonus równowartości depozytu, czyli np. gracz wpłacił 600 PLN druga taka sama wartość znajdzie się na koncie gracza automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty! Maksymalnie można otrzymać bonus w wysokości 1200 PLN.

Dodatkowo pierwszy zakład u bukmachera STS jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeżeli bukmacher rozliczy kupon jako przegrany to na koncie gracza znajdzie się zwrot stawki. Maksymalnie można otrzymać 200 PLN.

Lecz trzeba wiedzieć, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 9 sierpnia do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTenis – wygrane bez podatku u bukmachera LvBet
Następny artykułBonusy bez wpłaty od legalnych bukmacherów online
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE