Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje bukmacher eWinner PL. Gracze, którzy spełnią dwa proste warunki będą mogli liczyć na extra kasę o wartości nawet 300 PLN.

300 zł od bukmachera eWinner

300 zł od bukmachera eWinner

Bukmacher eWinner PL trzeba powiedzieć, że posiada ciekawą ofertę bukmacherską, gdzie to każdy z graczy może znaleźć coś dla siebie. W dodatku wspomniany operator regularnie nagradza aktywnych swoich typerów rożnego rodzaju freebetami.

Dodatkowo w dniach od 26 kwietnia do 1 maja do godziny 23:59 każdy z użytkowników może liczyć na extra kasę w promocji „Bonus za depozyt do 300 PLN”. Jednak chcąc z niej skorzystać należy do niej dołączyć na skronie www.eWinner.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego zakładu.

Darmowe 300 PLN za dokonanie wpłaty od eWinner

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online w ramach wspomnianej akcji promocyjnej wymagają od typerów spełniania dwóch prostych warunków. W pierwszej kolejności gracz musi dokonać wpłaty na swoje konto.

Następnie wymaga przez bukmacher eWinner PL jest zagranie kuponu wielozdarzeniowego (AKO) którego kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

Gracz sam wybiera, jakie zdarzenia się na nim znajdą. Pamiętać jednak należy o tym, że stawka kuponu musi być równowartości dokonanego depozytu.

Darmowy bonus na grę u bukmachera STS bez ryzyka. Kod promocyjny BETONLINE

Po spełnieniu powyższych warunków gracz otrzyma od bukmacher bonus o wartości 50% wpłaty, a maksymalnie może wynieść to nawet 300 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Legalny bukmacher eWinner PL na sam start oferuje każdemu użytkownikowi pakiet powitalny, w którym to można liczyć na pierwszy bezpieczny kupon do 110 PLN.

Natomiast można liczyć na kolejne środki po dokonaniu pierwszego depozytu. Wówczas na konto gracza trafić może nawet 500 PLN.

Lecz wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego -> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A nadmienić jest warto, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy za obstawienie meczy od eWinner
Następny artykułBonusy dla graczy za typowanie meczy od eWinner
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE