Legalny bukmacher STS zmniejsza ryzyko przegranej na zakłady AKO z turniejów esportowych BLAST, DH Sevilla, cs_summit, Qi Banja Luka. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby w razie przegranej otrzymać freebet o wartości 14 PLN.

Darmowe bonusy bukmacherskie na Esport 2020

Darmowe bonusy bukmacherskie na Esport 2020

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że promocja dostępna jest graczom do 14 grudnia do godz. 20:00.

Bukmacher STS w ramach tej promocji kwalifikuje wyłącznie kupony AKO, na którym to zakładzie muszą znaleźć się dokładnie cztery zdarzenia.

betclic darmowy kod na start

Typy mogą pochodzić wyłącznie z oferty bukmachera STS na turnieje esportowe: BLAST, DH Sevilla, cs_summit, Qi Banja Luka. Kurs każdego z tych typów nie może być mniejszy niż 1.40.

Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, żeby każdy zakład został zawarty za kwotę 28 PLN. Natomiast z promocji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Gracz, który zagrał kupon i został on rozliczony jako przegrany otrzyma freebet o wartości 14 PLN. Natomiast jak zakład okaże się wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie gracza.

Bonus za rejestrację od bukmachera STS:

Popularny bukmacher STS oferuje swoim graczom promocję powitalną, w której to na start można otrzymać chociażby freebet bez depozytu o wartości 29 PLN.

Poza tym bukmacher STS przyznaje darmowe środki za dokonanie pierwszej wpłaty. Maksymalny bonus gracza może wynieść 1200 PLN.

Należy jednak pamiętać, że bonus powitalny zostanie aktywowany jedynie wtedy, gdy gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Ten specjalny kod promocyjny STS można wpisać jedynie podczas zakładania konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotolotek najnowszy kod promocyjny na start. Bonus do 2098 PLN
Następny artykułLegalny bukmacher Fortuna zwiększa wygrane graczom. Bonus do 50%
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE