Już dzisiaj, tj. 10 października Polska rozegra kolejny pojedynek podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Rywalem Biało – Czerwonych będzie Łotwa. Z okazji tego wydarzenia bukmacher STS przygotował promocję skierowana do swoich graczy, w której to akcji przyznaje darmowego freebeta.

Bonus 10 PLN od STS

Bonus 10 PLN od STS

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowanego konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest typerom do 10 października do godziny 20:45. Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, na którym będzie znajdować się zdarzenia specjalne, tj. „Lewandowski strzeli bramkę i Polska powyżej 2.5 bramki”.

Stawka kuponu musi wnieść równą kwotę 21 PLN. Jednak należy pamiętać, że kupon musi zostać zagrany za środki własne. Granie środkami bonusowymi jest wykluczone w tej akcji.

bonus na start

Bukmacher STS przyzna darmowy freebet pod warunkiem, że:

  • kupon pojedynczy – zdarzenie specjalne zostało rozliczone jako przegrane
  • kupon wielozdarzeniowe – zdarzenie specjalne zostało rozliczone jako przegrane, zaś pozostałe typy były trafione

Każdy typer w ramach te promocji może skorzystać tylko raz z bonusu.

STS darmowy kod promocyjny na start

Bukmacher STS oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny. Już na start gracz może otrzymać freebet 29 PLN, bonus równowartości wpłaty do 1200 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN.

Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Dzięki temu bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalnego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGran Prix Polski w żużlu bonus za przegrany kupon od STS
Następny artykułWiększe wygrane o 14% u bukmachera BetFan
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE