Na większa wygraną o 50% mogą liczyć gracze, którzy zagrają kupon AKO, na których będą znajdować się jedynie zdarzenia z esportu u bukmachera LvBet. Gracz maksymalnie może otrzymać nawet 50 PLN.

Extra bonus od bukmachera LvBet na Esport

Extra bonus od bukmachera LvBet na Esport

Promocja skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześnie dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Oferta dostępna jest graczom do 6 października do godz. 23:59. Warto jest wiedzieć, że do tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z Esportu. Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Wszystkie typy znajdujące się na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Warto jest wiedzieć, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 6 października do godz. 23:59.

bonus na start

Minimalna stawka kuponu to 50 PLN. Trzeba jednak pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher LvBet zwiększy wygraną dla gracza o 50% pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany.

Gracz w ramach tej promocji maksymalnie może otrzymać 50 PLN.

Bonus za rejestrację u bukmachera LvBet:

Nowi gracze u bukmachera LvBet mogą liczyć na darmowe bonusy już na start. Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszą kod promocyjny BETONLINE i wyślą emaila. To sprawi, że na konto gracza trafi darmowy bonus o wartości 20 PLN i to bez wpłaty.

Użytkownik, który poza tym dokona pierwszego depozytu może liczyć na darmowe środki o wartości depozytu. Na konto gracza maksymalnie może wpłynąć 1000 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny poker przez internet u bukmachera STS
Następny artykułGran Prix Polski w żużlu bonus za przegrany kupon od STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE