Legalny bukmacher eWinner PL nagradza wszystkich aktywnych swoich graczy co weekend freebetami za typowanie piłkarskich spotkań. Użytkownicy mogą otrzymać nawet po 75 PLN i to bez znaczenia, jak ich zakłady zostały rozliczone.

Gwarantowane freebety co weekend od eWinner za obstawienie meczy

Gwarantowane freebety co weekend od eWinner za obstawienie meczy

Warto jest dodać, że na pewno jest co obstawiać, ponieważ oferta piekarska jest bardzo bogata i każdy z typerów znajdzie coś dla siebie. Tym bardziej, że mecze rozgrywane są w najlepszych europejskich ligach, jak m.in. Premier League, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, czy też LaLiga.

Użytkownicy, którzy chcą liczyć na freebety w promocji „Futbol totalny. Freebety na graczy” muszą mieć na uwadze, że ta akcja jest aktywna wyłącznie w każdy piątek, sobotę oraz niedzielę do odwołania u legalnego bukmachera www.eWinner.pl.

75 PLN co weekend za obstawienie meczy

Warunki promocji „Futbol totalny. Freebety na graczy” są bardzo proste. Wystarczy, bowiem zawrzeć kupon wielozdarzeniowy, który to będzie spełniał następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej
  • kurs łączny zakładu nie może być mniejszy niż 2.50
  • stawka kuponu promocyjnego wynosić musi równo 49 PLN
Darmowy bonus na grę u bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Podczas każdego dnia trwania promocji każdy z użytkowników może liczyć na dodatkową gotówkę. A dokładnie mówiąc otrzyma freebet o wartości 25 PLN. To sprawia, że co weekend na konto każdego użytkownika może trafić 75 PLN.

Kod promocyjny w eWinner PL:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu graczowi specjalną akcję promocyjną, w której to można liczyć na:

  • bezpieczne 110 PLN za pierwszy kupon
  • premia 100% za drugi depozyt do 500 PLN

Chcąc liczyć na gwarantowane 610 PLN od bukmachera eWinner należy wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A należy mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy bukmacherskie – czy Betfan przygotował dobrą ofertę dla graczy?
Następny artykułExtra kasa za depozyt od bukmachera eWinner. Bonus do 300 PLN dla graczy
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE