Na 31 marca 2020 zaplanowano spotkanie towarzyskie pomiędzy Polską z Ukrainą. Na tą okazję bukmacher STS posiada konkurs, w którym piętnastu graczy wygra dwuosobowe wejściówki na wspomniany pojedynek.

Darmowe bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie

Konkurs „Wygraj bilety na mecz Polska – Ukraina” skierowany jest to każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał on co najmiej jednej wpłaty.

Użytkownik, który chce włączyć się w walkę o bilety musi się do konkursu zapisać poprzez zalogowanie się na swoje konto na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tego konkursu.

Następnie pozostaje już użytkownikowi zawierać zakłady i zabierać punkty, które są przyznawane za zagrane kupony:

  • wygrany kupon: stawka x 0,88 x kurs
  • przegrany kupon: stawka x 0,88
polski bukmacher betfan kod promocyjny
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na zakład bez ryzyka: BETFAN

Warto jest mieć na uwadze, że kwalifikują się wyłącznie kupony pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.50.

Jeśli idzie o zdarzenia na zakładzie to gracz ma szerokie pole wyboru, ponieważ bukmacher STS kwalifikuje wszystkie typy, jakie posiada w swojej ofercie i to z każdej dyscypliny.

Stawka minimalna zakładu nie może wynosić mniej niż 5 złotych, ale te zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Bukmacher STS nagrodzi piętnastu graczy, którzy w czasie trwania tej akcji uzbierali najwięcej punktów. Trafią do nich dwuosobowe bilety wstępu na pojedynek towarzyski pomiędzy Polską, a Ukrainą, który będzie miał miejsce w dniu 31 marca 2020 roku o godzinie 20:45 na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Kod promocyjny STS online:

Użytkownik, który wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas zakładania konta na start może liczyć na takie bonusy jak:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 złotych
  • premię za pierwszy depozyt do 1200 złotych

Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, kiedy można wpisać te hasło.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie meczy od bukmachera LvBet. Większe wygrane o 14%.
Następny artykuł„Happy Hours” na Ligę Mistrzów. Kupony bez podatku u bukmachera Fortuna.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE