Z okazji Nowego Roku 2021 legalny bukmacher STS oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to użytkownicy za spełnienie powyższych warunków promocji będą mogli liczyć na extra premie. Maksymalnie może ona wynieść nawet 200 PLN.

200 PLN na Nowy Rok od legalnego bukmachera STS

200 PLN na Nowy Rok od legalnego bukmachera STS

Warunki akcji specjalnej „200 PLN na Nowy Rok” są niezywkle bardzo proste. Wystarczy dokonać depozytu i zagrać kupon, aby liczyć na extra premię. Za spełnienie warunków regulaminu gracze będą mogli liczyć na darmowe środki do obstawiania na zakłady bukmacherskie.

Gracz, który jest zainteresowany tą ofertą koniecznie musi do niej się zapisać na stronie www.STS.pl, a wspomniana oferta jest dostępna w dniach od 30 grudnia do 1 stycznia 2021 do godziny 23:59.

Pewne 200 PLN dla graczy na Nowy Rok

Zdaniem gracza jest dokonanie depozytu na swoje konto bukmacherskie w serwisie www.STS.pl. A następnie wymagane jest od typera zagranie kuponu wielozdarzeniowego (AKO) za minimum 100 PLN.

Gracz sam wybiera, jakie zdarzenia znajdą się na kuponie, ale koniecznie muszą one być z oferty przedmeczowej i kurs łączny wynosić musi minimum 1.85.

Darmowy bonus na grę u bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Po spełnieniu powyższych warunków promocji użytkownik będzie mół cieszyć się z darmowych środków. Dokładnie mówiąc otrzyma premię równowartości 25% dokonanej wpłaty. Najwyższa wartość, jaka może trafić na konto użytkownika to 200 PLN.

Bonus powitalny u bukmachera STS 2021:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom premię startową w wysokości nawet 1229 PLN. Jednak koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że gracz dokona aktywacji: darmowych 29 PLN na start za założenie konta oraz premii równowartości depozytu do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus bukmacherskie ekspert plus w Fortuna i nawet 20 000 PLN dla graczy
Następny artykułJakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE