Przed nami niezwykle emocjonujące weeekend w mieszanych sztukach walk. Bowiem walki zostaną rozegrane w takich galach, jak m.in. FAME MMA, czy UFC. Natomiast każdy gracz za obstawienie starć poza wygraną może liczyć na dodatkowe środki.

Darmowe 80 PLN dla graczy za typowanie MMA

Darmowe 80 PLN dla graczy za typowanie MMA

Śmiało można powiedzieć, że każdy fan MMA na brak emocji w najbliższy weekend na pewno nie będzie narzekał. Bowiem dojdzie do kilku niezwykle emocjonujących gal, jak m.in. FAME MMA, UFC, gala EFM, Bellator oraz ACA.

Na tą okazję każdy z graczy może skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Misja MMA”, która aktywna jest do 11 kwietnia do godziny 23:59. Jednak chcąc wziął w niej udział obowiązkowo trzeba się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonusy dla graczy za obstawienie MMA

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są niezwykle proste. Wystarczy obstawiać kupony pojedyncze, ale wielozdarzeniowe, na których muszą znajdować się wyłącznie typy z MMA. Mogą one pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Zaznczyć jest warto, że wymagane jest od typerów, aby kupon promocyjny został zawarty za minimum 20 PLN, zaś kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.80.

Darmowy bonus na grę u bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Za zagrane kupony każdy z graczy może liczyć na ekstra kasę:

  • 2 wygrane kupony – bonus 20 PLN
  • 3 wygrane kupony – bonus 40 PLN
  • 5 wygranych kuponów – bonus 80 PLN

Nagrody na kontach użytkowników znajdą się najpóźniej w dniu 13 kwietnia do godziny 17:00.

Bonus powitalny w Betclic Polska 2021:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi na start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Jednak koniecznie jest wpisanie kodu promocyjnego –> KOD550 podczas zakładania konta.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to w zamian typer będzie mógł liczyć na zwrot stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKoszykarska promocja w Betclic! Pewne 40 PLN
Następny artykułZapytajbukmachera.pl to serwis z rankingiem legalnych bukmacherów online w Polsce
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE