Ledwo co zakończyliśmy nie tak dawno Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, a przed nami kolejna duża impreza. A dokładnie mówiąc Igrzyska Olimpijskie. Można być pewnym, że emocji na pewno nie powinno zabraknąć.

Zakłady na Tokio 2020. Bonusy od bukmachera STS

Zakłady na Tokio 2020. Bonusy od bukmachera STS

A przeciw graczom wchodzi legalny bukmacher STS, który to oferuje promocję „Ekstra Igrzyska”, w której to nagradza typerów za zdobyte medale przez Biało – Czerwoych podczas Igrzysk.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej promocji musi koniecznie do niej się zapisać na stronie www.STS.pl. A wspomniana oferta jest aktyna graczom do 22 lipca do godziny 23:59.

Bonusy na Igrzyska Olimpijskie dla typerów

Zadaniem graczy jest zagranie kuponu SOLO, tzw. pojedynczego, na którym to będzie znajdować się typ na liczę medali, jakie zdobyte reprezentanci Polski podczas IO. Dodać trzeba, że stawka kuponu nie może być mniejsza niż 50 PLN.

bonus na start

Na koniec Igrzysk każdy z graczy otrzyma bonus. Jego wartość równa będzie ilości zbytych medali przez Polaków pomnożona przez pięć!!

Bonus bez wpłaty własnej w STS 2021:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na:

  • 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości dokonanie depozytu do 1200 PLN

Jednak istotne jest wpisanie kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewne bonusy dla typerów na EURO 2020 od eFortuny
Następny artykułGotówka dla graczy za typowanie Premier League. Darmowe środki dla graczy
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE