Na brak emocji, ale i spotkań w piłce nożnej nie można narzekać. Dodatkowo każdy typer tej dyscypliny może liczyć na darmowe środki od bukmachera eWinner za typowanie meczy.

Freebety co weekend o 50 PLN dla każdego typera

Freebety co weekend o 50 PLN dla każdego typera

A warto jest mieć na uwadze, że koniec sezonu dobiega końca w czołowych ligach, a tym samym drużyny walczą o cele, które zostały przed nimi wyznaczone.

Natomiast legalny bukmacher eWinner PL on line oferuje każdemu użytkownikowi specjalną ofertę promocyjną „Futbol totalny”, w której to można liczyć na darmowe środki.

Wspomniana akcja dostępna jest graczom wyłącznie w każdą sobotę i niedzielę, aż do odwołania. Należy jednak mieć na uwadze, że koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl i to przed zagraniem pierwszego kuponu.

Futbol totalny w eWinner

Legalny bukmacher eWinner online w ofercie promocyjnej „Futbol totalny” wymaga od każdego użytkownika zagrania kuponu AKO, który to będzie spełniał następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej, które mogą pochodzić z dowolnych rozgrywek
  • kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50
  • stawka kuponu równa musi być 49 PLN
Darmowy bonus na grę u bukmachera STS bez ryzyka. Kod promocyjny BETONLINE

Jeśli zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji gracz w prezencie otrzyma freebet o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony. Łącznie na konto każdego z graczy w każdy weekend może trafić bonus o wartości 50 PLN.

Kod promocyjny w eWinner 2022

Legalny bukmacher eWinner online oferuje każdemu użytkownik specjalne bonus na start, w których to łącznie można otrzymać 610 PLN.

Niezywkle ważne jest to, aby wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, ze pakiet powitalny automatycznie zostanie aktywowany.

Wówczas pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem do 110 PLN. W momencie przegranej gracz może liczyć na zwrot stawki. Dodatkowo po dokonaniu drugiego depozytu gracz otrzyma premię jej równowartości do 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułExtra kasa za depozyt od bukmachera eWinner. Bonus do 300 PLN dla graczy
Następny artykułLiga Narodów 2022: Darmowe 50 PLN od bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE