Rozkręcamy się na dobre z rozgrywkami NHL. Z tej okazji legalny bukmacher Fortuna przygotował promocję swoim graczom, w której to przyznaje darmowy bonus o wartości 10 PLN i to bez znaczenia jak zostały rozegrane kupony.

Fortuna darmowy freebet

Fortuna darmowy freebet

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 18 do 20 października. Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W promocji kwalifikują się kupony SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI, na których musi znajdować się co najmniej jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej z rozgrywek NHL.

Każdy gracz w ramach tej akcji musi zagrać co najmniej trzy kupony, które mogą zostać zawarte z aplikacji mobilnej jak i strony internetowej bukmacher Fortuna.

Minimalna stawka kuponu promocyjnego to 10 PLN, ale z tej akcji automatycznie są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Darmowy bonus na grę u bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma od bukmachera Fortuna darmowy bonus o wartości 10 PLN i to bez znaczenia jak zagrane kupony zostały rozliczone.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w Fortuna?

Bukmacher Fortuna posiada ciekawy pakiet powitalny dla swoich nowych graczy, gdzie to na start można liczyć na takie bonusy:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN
  • darmowe środki równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN

Chcąc aktywować te bonusy wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane o 14% u bukmachera BetFan
Następny artykułTyper Ligi Mistrzów 2019. Promocja u bukmachera STS – Pula Nagród 10 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE