Twoja wiedza na temat sportu jest naprawdę imponująca? Szkoda zatem jej marnować. Możesz np. wykorzystywać swoje umiejętności w przypadku obstawiania zakładów bukmacherskich. Firma hazardowa Betfan to dobry wybór. Wszak ten podmiot jest profesjonalny i zarazem legalny. Co więcej, każdy nowy Klient może otrzymać wiele bonusów na start. Czy oferta jest hojna? Przekonaj się o tym samodzielnie po dokładnym przeczytaniu poniższego wpisu.

Cashback do 600 PLN

Na dobry początek ta firma bukmacherska oferuje cashback. Jak go zdobyć? Nie ma tutaj nic skomplikowanego na tej płaszczyźnie. Może to zaś tylko i wyłącznie cieszyć. Warto zaznaczyć, że w pierwszej kolejności musisz w ogóle założyć konto. Nie miej, co do tego aspektu, żadnych obaw. Tak, jak wspominaliśmy, ten podmiot hazardowy jest legalny. Dodatkowo wszystkie podawane informacje są odpowiednio zabezpieczone. Nikt niepowołany nie będzie miał zatem do nich dostępu. W czasie zakładania konta należy wpisać kod promocyjny. Jego treść to „SPORTBETFAN”. Jeśli to uczynisz, to będziesz mógł wpłacić depozyt i zainkasować cashback. Aż do poziomu 600 PLN. Z kolei minimalna suma uprawniająca do wzięcia udziału w tej konkretnej promocji to jedynie 50 PLN. Jeśli Twój pierwszy kupon niestety okaże się przegrany, to stawka wróci na Twoje konto. By była ona zaś w 100% Twoja, musisz wykonać tylko jednokrotny obrót bonusem.

Zakład bez ryzyka i podwojenie kolejnego depozytu

To nie wszystko, co może zaś tylko i wyłącznie cieszyć. Warto dodać, że w czasie zakładania konta możesz wpisać kod promocyjny o treści „SPORTBETFAN”. Jeśli to zrobisz, to będziesz mógł zainkasować w niedalekiej przyszłości nie tylko opisany powyżej cashback do 600 PLN. Dodatkowo oferowany jest także zakład bez ryzyka. W kwocie 70 PLN. Coraz więcej graczy chętnie z niego korzysta. Bonusami bukmacherskimi interesuje się bowiem sporo osób. Zwłaszcza takimi, które są atrakcyjne i nie mają żadnych kruczków prawnych zawartych w regulaminach… Dokładnie sprawdziliśmy tę kwestię, dlatego nie musisz się niczego obawiać. Warto zaznaczyć, że firma bukmacherska Betfan zapewnia także podwojenie kolejnego depozytu. Jakie są tutaj główne warunki tej promocji? Na szczęście są one bardzo sprzyjające dla Klientów. Jeśli bowiem zdecydujesz się po raz kolejny wpłacić pieniądze do tego bukmachera, to na pewno nie będziesz tego żałować. Warto zaznaczyć, że możesz bowiem liczyć na bonus w formie 100% do 1000 PLN.

Co poza tym jest oferowane?

Nie brakuje wielu promocji nie tylko dla zupełnie nowych Klientów, którzy zdecydują się na założenie konta bukmacherskiego w Betfan. Dodatkowo coś dla siebie znajdą także lojalni użytkownicy. Pełna oferta znajduje się zaś na stronie internetowej Betfan. Jeśli tam wejdziesz, to przekonasz się, że oferta jest wyjątkowo hojna. Możesz np. skorzystać z opcji Betbuilder. Dzięki temu Twoje ewentualne wyniki w typowaniu mogą być jeszcze bardziej okazałe. Warto także zainteresować się m.in. takim wariantem, jak cashout itd.

Poprzedni artykułRankingi bukmacherskie – czy warto na nich polegać?
Następny artykułDarmowe bonusy za obstawienie meczy od eWinner